Garanti Parça

Firmamızın temelleri, 1996 yılında mütevazi bir işletme olarak atıldı. Ancak çalışkan tutumuz ve ödün vermediğimiz iş ahlakımız sayesinde kısa süre içerisinde büyük bir yol kat ettik ve alanımızın önde gelen firmalarının bayilik ve distribütörlük görevlerini üstlendik.

Ürün tedariki ve müşteri memnuniyeti konusunda gösterdiğimiz hassasiyetin karşılığını alarak “oto yedek parça” alanında güven veren, öncü bir marka halini aldık.
2015 yılında, çağa ayak uydurmak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına internet üzerinden de satış yapmaya başladık. Rakipsiz fiyatlarla sunduğumuz 200.000’den fazla ürünümüz ve Türkiye’nin her yerine tanıdığımız ücretsiz kargo fırsatıyla “oto yedek parça” alanında internet mağazacılığında da öncü firma olduk.
Misyonumuz;
Otomobiliniz için ihtiyaç duyduğunuz parçaları, uygun fiyatlar ile güvenli ve hızlı bir biçimde temin edebilmenizi amaçlıyoruz.
Vizyonumuz;
Kuruluş dönemimizde edindiğimiz, bilenen ve güvenilen bir marka olma idealimizi koruyoruz. Aradığınız ürünlerle ilgili herhangi bir tedarik problemi yaşamadan, uygun fiyatlarla temin edebilmeniz, Garanti Parça olarak yegâne hedefimizdir. İhtiyacınız olduğu takdirde tereddüt etmeden aklınıza gelen ilk firma olma isteğini taşıyoruz.
25 yıllık tecrübemiz, size ve işimize olan saygımızla sizlere daha da iyi hizmet sunabilmek için büyük bir çaba sarf ediyoruz.
garanti parça
Canlı Destek
1
Müşteri Hizmetleri
Scan the code
Garanti Parça Müşteri Hizmetleri
Whatsapp üzerinden fiyat alın.
Değerli müşterimiz aracınıza uygun parça için ŞASE NUMARASI göndermeyi unutmayınız.